You are here:  / De agostini auta prl / De agostini samochody prl / Deagostini kultowe auta prl u / Deagostini złota kolekcja / Samochodziki prl / Złota kolekcja aut / Deagostini złota kolekcja kultowe auta PRL u

Deagostini złota kolekcja kultowe auta PRL u

Deagostini złota kolekcja kultowe auta PRL u
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Należysz do grona miłośników motoryzacji, którzy szczególną wagę przykładają do aut pochodzących z czasów PRLu? Kochasz syrenki, fiaty i inne samochody, które jeździły wtedy po ulicach miast? Z pewnością bardzo spodoba Ci się wizja zebrania złotej kolekcji aut PRLu, która to cieszy się ostatnio ogromną popularnością.

Serdeczni zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której w miarę dokładnie opisano kolejne modele samochodów pojawiających się w PRLu, mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się opisać je wszystkie dając Ci jednocześnie możliwość zakupu miniaturek tego typu samochodów.

Złota kolekcja PRLu powstała bowiem z myślą o tym, abyś i Ty miał ją wkrótce w swoim domu.

Fiat 131 P

Zaangażowanie włoskiego koncernu Fiat w Polsce jest wyjątkowo duże, a działalność jego fabryk stanowi istotną część naszej gospodarki. Jednak w dobie PRL-u ta współpraca była daleko bardziej posunięta, a Fiaty były podstawowymi samochodami Polaków. Fiat 125p, a następnie 126p zmotoryzowały nasz kraj, ale były także niezłym towarem eksportowym.

frazy kluczowe: złota kolekcja aut, deagostini złota kolekcja, de agostini auta prl, deagostini kultowe auta prl u, de agostini samochody prl, samochodziki prl, warszawa do składania deagostini