You are here:  / Samochodziki prl / Informacje z Serocka: Gmina Serock i okolice

Informacje z Serocka: Gmina Serock i okolice

Informacje z Serocka: Gmina Serock i okolice
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Serock w województwie Mazowieckim to położone nad Narwią i Zalewem Zegrzyńskim małe turystyczne miasteczko, w którym oprócz rynku w Serocku, malowniczego kościoła i plaży znajduje się wiele atrakcji, dlatego coraz więcej osób decyduje się tu spędzać wakacje.
Z uwagi na brak komunikacji autobusowej z Warszawy do Serocka, dobrą i relatywnie tanią alternatywą dojazdu zarówno dla jadących na urlop rodzin jak i biorących udział w konferencjach grup przedstawicieli firm jest taxi. Serock posiada postój taksówek na ulicy Nasielskiej, jednak najprościej jest zamówić taksówkę telefonicznie albo przez aplikację w telefonie.
Jeśli zamawiamy taryfę w Serocku i zależy nam, żeby dojechać z Serocka do Warszawy, warto jest sprawdzić cennik i zadzwonić po taksówki tanie i sprawdzone takie jak Taxi Serock 24h, która oferuje transport osób i mienia za niewielkie pieniądze, szybko, bezpiecznie i całodobowo. Na stronie www firmy taksówkarskiej powinniśmy sprawdzić nie tylko cennik, ale także inne oferowane przez nią usługi jak zakupy na telefon z dostawą do domu, holowanie pojazdów, czy przewóz listów i paczek. Dobra firma zajmująca się transportem oferować będzie to wszystko oraz dodatkowo umożliwi negocjację ceny. Warto uważnie sprawdzać ofertę taksówek i jeśli istnieje taka możliwość zawsze umawiać się z góry na określoną kwotę. Profesjonalna firma taksówkarska umożliwi nam poprzez swoją aplikację w telefonie wybranie miejsca startu (np. Lotnisko Chopina) oraz miejsca docelowego (Np Serock-Plaża) i obliczy kwotę, którą będziemy mogli z góry opłacić gotówką albo bezgotówkowo za pomocą elektronicznego systemu poboru opłat. Pracownicy taxi powinni też znać dobrze lokalne miejsca, takie jak sklepy, hotele czy punkty gastronomiczne. Oprócz Kościoła Świętej Anny w Serocku będą to także restauracje takie jak Złoty Okoń czy Restauracja Żuravina, hotel Warszawianka czy piękne Molo ciągnące się od Yacht Klubu Polska i Klubu Mila nad Zalewem Zegrzyńskim aż po plaże w Serocku czy most na rzece Narwi.
Dobre taxi do Serocka jest więc nie tylko gwarancją taniego, szybkiego transportu, ale przede wszystkim fantastycznej przygody.