You are here:  / De agostini auta prl / Loty do Barcelony

Loty do Barcelony

Loty do Barcelony
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Loty do Barcelony (7)Jeżeli zdecydowałeś, że lecisz do Hiszpanii czy też innego kraju – czas na przygotowania. Dla osób, które lecą samolotem po raz pierwszy, może by to dość stresujące doświadczenie. Loty do Barcelony czy Rzymu nie różnią się za bardzo od siebie i czekają Cię podobne procedury, jeżeli chodzi o zachowanie na lotnisku, czy też pakowanie. Od czego zacząć?

Na początek wejdź na stronę Twoich linii lotniczych i zobacz, jak duży możesz być Twój bagaż, ile może maksymalnie ważyć i co możesz do niego włożyć. Tanie linie lotnicze będą pod tym względem bardzo restrykcyjne – spakuj więc tylko najpotrzebniejsze rzeczy, a unikniesz opłat.

Jeżeli chodzi o lotniska, zwykle najpierw czeka Cię oddanie bagażu. Zobacz, gdzie odprawiają się loty do Barcelony i podejdź do odpowiedniego okienka. Kolejnym krokiem jest kontrola bezpieczeństwa, czyli sprawdzenie, czy nie masz w bagażu podręcznych niedozwolonych przedmiotów. Gdy już przez nią przejdziesz, będziesz mógł czekać na Twój lot. Dowiedz się, którą bramkę musisz znaleźć.