You are here:  / Deagostini kultowe auta prl u / Przewaga samochodu nad motocyklem

Przewaga samochodu nad motocyklem

Przewaga samochodu nad motocyklem
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

motoryzacja (22)Konsumpcjonizm przyzwyczaił nas już do różnego rodzaju batalii pomiędzy produktami, które mimo wielu różnic czasem kupuje się jeden kosztem drugiego. Takie najpopularniejsze przykłady to starcie konsol do grania w gry wideo z komputerami osobistymi czy laptopami. Kolejnym przykładem może być wyjazd zagraniczny kontra krajowy wypoczynek.
Motoryzacja także nie obyła się bez podobnych wojen użytkowników motocykli z tymi, którzy uwielbiają samochody. Z pozoru błaha konfrontacja, dla wielu jest bez sensu, ponieważ samochód jest praktyczniejszy, a z drugiej strony motor zapewnia szybkość i wolność.
Bez wątpienia Ci ludzie mają rację, z resztą pokazują to statystyki, które mówią, że większość z nas ma samochody, również większość posiadaczy motocykli również jeździ samochodami. To doskonale obrazuje sytuację. Owszem motor to bardzo przyjemny środek transportu ale niestety nie praktyczny i dużo bardziej niebezpieczny, dlatego przewaga auta nad tym środkiem transportu jest niepodważalna i bezkompromisowa.