You are here:  / De agostini auta prl / Tachodrive

Tachodrive

Tachodrive
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

tachodrive-1Tachodrive jest profesjonalnym czytnikiem nowoczesnych tachografów, czyli urządzeń rejestrujących prędkość pojazdu i aktywność prowadzącej go osoby. Sam tachodrive pobiera, analizuje i archiwizuje dane zebrane z cyfrowych tachografów i karty kierowcy.

Sprzęt ten umożliwia sporządzanie kontrolnych raportów danych z kart kierowców. Jest funkcjonalny, niezawodny i prosty w obsłudze. Dla zabezpieczenia danych, urządzenie ma wbudowany system antywirusowy, nie dopuszczający do wprowadzenia złośliwego oprogramowania.

Urządzenie charakteryzuje kolorowy wyświetlacz z podświetlanymi klawiszami. Posiada inteligentne menu w języku polskim. Dane mogą być pobierane bezpośrednio z tachografu, a także z karty kierowcy umieszczonej w slocie tachografu lub włożonej do czytnika TachoDrive.

Możliwe jest sporządzenie analizy wykroczeń dla konkretnej osoby. Sprawdzeniu podlegają wtedy informacje zebrane za okres czterech ostatnich tygodni (28 dni). Podsumowanie zawiera: krótki raport o wykroczeniach kierowcy, graficzne zestawienie wszystkich czynności oraz szczegółowy raport o wykroczeniach kierowcy, z podaniem czasu ich wystąpienia.